ÖZEL AMBULANS

Özel ambulans

özel ambulans servislerinin hastalara hizmet vermek için vakaya çıkmaları durumunda, il ambulans servisi komut kontrol merkezleri derhal bilgilendirilir. Hasta veya yaralının bulunduğu bölgenin tespiti yapıldıktan sonra hiç vakit kaybetmeden ambulans personeli yola çıkar. Hasta veya yaralının olduğu bölgeye ulaşan ambulans personeli kişinin durumunu değerlendirdikten sonra bireye gerekli tıbbi müdahaleleri yapar veya yapılması için nakil işlemlerini gerçekleştirir. Acil yardım ambulanslarında çalışan personeller, her hastaya yapmış oldukları müdahaleler için ayrı bir form tutmaktadır. Bu form içerisinde hasta veya yaralının kişisel bilgileri ve ambulans personelinin uygulamış olduğu tıbbi müdahale tedavileri yer almaktadır. Formlar aylık olarak Sağlık Müdürlüğü’ne gönderilir.

İstanbul özel ambulans

İstanbul İli İçerisinde Ambulans Hizmetlerimizden yararlanmak için Sude Ambulans ile iletişime geçebilirsiniz. 7/24 her türlü acil vakalarda hizmet vermekteyiz. Hasta veya yaralılara müdahale etmek için giden ekip Ambulans Servisi Hasta Muayene/Gözlem Formunu doldurmak ile yükümlüdür. Özel ambulans servislerinin çağrı merkezleri, ilin coğrafi merkezine uygun numaraları içermektedir. Bu ambulans hizmetinin çağrı numarası ve diğer servislere ait olan numaralar, daha önceden il ambulans servisi 112 komuta kontrol merkezine bildirilir. Acil sağlık hizmetlerinin sağlanabilmesi için çağrı merkezi, ambulans, ekip ve istasyonlar arasındaki iletişim telsizler aracılığı ile sağlanmaktadır. Haberleşmenin sağlanabilmesi için telsizler üzerinden kullanılan frekanslar daha öncesinden il ambulans servisi 112 komuta kontrol merkezine bildirilir. Bu sayede yaşanabilecek her türlü sorun ortadan kaldırılmaya çalışılır.

Ayrıca acil ambulans hizmetlerinde ambulansa bağlı olan araç takip cihazı bulunmak zorundadır. Bu cihaz sayesinde 112 komuta kontrol merkezinden aracın takibi yapılabilmektedir. İl ambulans servisi komut kontrol merkezindeki dijital yönetime sahip sistem sayesinde özel hastaneler tarafından kullanılan ambulansların takibi yapılabilmektedir. Ambulansların vakaya giderken karşılaşabileceği her türlü sorun telsiz aracılığı ile komuta kontrol merkezi tarafından ambulans personeline aktarılabilmektedir. En uygun güzergah yolu telsiz aracılığı ile söylenebilir. Bunların yanı sıra komuta kontrol merkezindeki detaylı haritalandırma sistemi sayesinde ambulansların vakalara ulaşma süresi oldukça kısalma göstermektedir. Hava ve deniz ambulanslarının takibi konusunda da yeterli özen gösterilmektedir. Bu ambulanslara uluslararası deniz ve hava haberleşmelerinde kullanılan cihazlar takılmaktadır. Bu sayede komuta kontrol merkezi ile entegre bir şekilde çalışmaktadır.

En Hızlı Acil Ambulans Hizmeti

İstanbul kalabalık ve yoğun bir yaşantısı olan il olarak karşımıza çıkmaktadır. Günlük yaşam içerisindeki bu yoğunluk sebebi ile her an kaza ve yaralanmaların meydana gelme ihtimali yüksektir. Bunların haricinde il bünyesindeki fazla nüfusun herhangi bir sebepten dolayı yaralanması ve hastalanması kaçınılmazdır. Bu türden olaylara müdahale etmek için bireyler hem devletin hem de özel hastanelerin sağlamış olduğu ambulans hizmetlerine ihtiyaç duyabilmektedir. Bu noktada kartal özel ambulans servisi 7/24 her an hizmet vermektedir. İstanbul ili 112 ambulans komuta kontrol merkezi ile entegre halinde çalışan ambulans servisimiz her türlü acil durum vakalarına müdahale etmek için yeterli donanıma sahiptir. Hasta veya yaralının kendisinin, akrabasının, üçüncü bir şahsın veya müdürlüğün haberleşme aracı ile bizler ile iletişime geçmesi halinde derhal acil servis ambulans ekibimiz yola çıkmaktadır.

Kartal Özel Ambulans

Acil yardım ambulans servisinde görevli olan personelimiz tek tip kıyafet giymek zorundadır. Kıyafetler üzerinde personelin görevini bildiren unvan yazısı bulunmaktadır. Ayrıca kurumunu tanıtıcı kartlarını da hizmet alanlarınca kıyafet üzerinde görünebilecek bir şekilde taşımak zorundadırlar. Özel ambulans hizmeti sağlayan ambulanslar uygunluk belgelerini almak zorundadır. Bu durumlarda il içerisinde gerekli vakalara çıkabilmektedirler. Gerekli hallerde ise il dışı hizmet de verebilmektedirler.

Sizde Mutlu Müşterilerimiz Arasına Katılın

20,000'den Fazla Hasta Nakil İşlemi Gerçekleştirdik

Ambulans ihtiyacınız mı var? Hemen iletişime geçin.
0532 556 2620