HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Günlük yaşantı içerisinde insanlar birçok sebepten dolayı ambulansa ihtiyaç duyabilmektedir. Ambulans hizmetlerine ihtiyaç duyulan bazı durumlar; kaza ve yaralanmalar, geçici ve kronik hastalık durumları ve acil müdahale gerektiren durumlardır. Bu gibi durumlarda bireylerin ambulans servislerine haberleşme araçları ile ulaşarak yardım istemesi kaçınılmazdır. İstanbul kalabalık yaşantısı ve trafiği ile birlikte günlük işlerin zor yürüdüğü illerimizden biridir. Bu durumlarda insanların kendilerine yakın olduklarını düşündükleri ve güvendikleri özel ambulans servislerine başvurması olasıdır. Bu noktada bizlere ulaşan hasta ve yaralılara en kısa süre içerisinde hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmeti verebilmek için Sude özel ambulans servisi olarak daima hazırız. Her an hazırda bulunan ambulansımız, personelimiz ve tıbbi ekipmanlarımız ile birlikte hasta ve yaralılara kısa süre içerisinde ulaşarak gerekli tıbbi yardımı sağlamaktayız. Ekibimiz hasta ve yaralılara 7/24 hizmet sağlamaktadır. Acil tıbbi müdahalelerin yanı sıra birçok farklı şekillerde Sude özel ambulans olarak hizmet vermekteyiz. Hastaların sağlık kuruluşlarından evlerine veya evlerinden sağlık kuruluşlarına hasta nakil hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Özel organizasyonlara ve sağlık kuruluşlarına aylık, haftalık ve günlük olarak ambulans kiralama hizmeti vermekteyiz.

Misyonumuz

Şirket olarak temel misyonumuz, Dünya’da hızla gelişen teknoloji ile birlikte uyumlu bir şekilde artan kalite standartları ve ilkeleri bir bütünlük çerçevesi içerisinde, hizmet üretimindeki kaliteyi ve verimliliği üst düzeye çıkartarak ulusal pazar piyasası içerisinde rekabet edebilecek bir konum ve kurum hâline gelmektir. İstanbul özel ambulans şirketimizin temel hedefi bünyesindeki ambulansı, personeli ve ekipmanlarını en etkin bir şekilde kullanmak, bunları piyasanın gerektirdiği şekilde sürekli olarak güncelleyen bir dinamik yapı içerisinde tutmaktır. Şirketimiz, kaliteli hizmetler ile birlikte varlığını sürdürmeyi ve kendisini geliştirmeyi temel prensipleri arasında bulundurmuştur. Bu temel prensip ve stratejiler doğrultusunda uluslararası standartlarda kaliteli hizmet vermek ve hasta memnuniyetini sağlamak şirketimizin dinamiğini oluşturmaktadır. Şirketimiz, yardım talebinde bulunan hasta ve yaralılara en kısa süre içerisinde kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Ayrıca Sude ambulans olarak toplum sağlığını koruma ve iyileştirmede her türlü sorumluluğu almak hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Vizyonumuz

Mobil acil ambulans hizmeti veren kuruluşlar arasında lider bir pozisyona gelmek ve bu noktada toplum sağlığını arttıracak hizmetler vermek. Özel sağlık hizmetlerine ihtiyaç gün be gün artmaya devam etmektedir. Her yaştan insan çeşitli sebeplerden dolayı acil tıbbi müdahaleye ve nakil işlemlerine ihtiyaç duyabilmektedir. Firma olarak teknoloji ve yenilikleri takip edip ekipman ve personelimizi üstün bir konuma ulaştırarak, bizlerden yardım talep eden hasta ve yaralılara en iyi hizmeti veren önce kuruluşlar arasında yer almak vizyonumuzu oluşturmaktadır.

 

Kurumsal Değerler
• Sosyal sorumluluk
• Hızlı ve kolay ulaşılabilir olmak
• Tıbbi etik ilkelerine bağlılık ve hasta haklarına saygı
• Sürekli gelişim
• Hasta odaklı hizmet anlayışı

Alanında Uzman Kadro

İlk yardım ve kurtarma konusunda eğitimli sağlık çalışanı

Tıbbi Etik İlkelerine Bağlılık

Tıbbi etik ilkelerine bağlılık gösteren, donanımlı, güvenilir ve yardıma hazır bir ekip anlayışı

Son Teknolojiye Sahip Ambulans ve Ekipman

Son teknolojik yapılar göz önüne alınarak güncellenmiş ambulans ve tıbbi müdahale araçları. Sürekli bir şekilde haberleşmeyi sağlayabilecek haberleşme ağları. Telsiz ve uydudan takip sağlayabilen GPS ve mobil internet sağlayıcı araçlar. Şirket bünyesi içerisinde çalışan her personel çeşitli eğitimlerden geçirilmekte ve teknolojik, bilimsel gelişmeler takip edilerek ambulans ve ekipmanları güncellenmektedir.

Hasta Haklarına Saygı

Kartal özel ambulans servisleri ile sağlanan hizmetlerin her aşamasında hasta hakları ve etik ilkelere önem gösterilmektedir.

Sizde Mutlu Müşterilerimiz Arasına Katılın

20,000'den Fazla Hasta Nakil İşlemi Gerçekleştirdik

Ambulans ihtiyacınız mı var? Hemen iletişime geçin.
0532 556 2620